≫

De Hea i Alison se blamirali kao Karijus! Liverpul preokrenuo, Čelsi izgubio, Fulamu nedovoljna Mitrovićeva magija! (VIDEO)

Buran dan na Ostrvu

• 1

Fudbaleri Liverpula pobedili su Barnli sa 2:1 na gostovanju, iako su gubili od 54. minuta.

Dao je gol Kork posle prekida, ali je tome prethodila komična reakcija nesigurnog Alisona. Najskuplji golman sveta bio je neodlučan, nespretno je dva puta reagovao kada je trebalo da interveniše, pa je igrač Barnlija bio savršeno poslužen za vođstvo.

Malo kasnije je Milner izjednačio vrhunskim udarcem sa 20 metara, pa se i Klop uozbiljio.

Odjednom je uveo Salaha i Firmina umesto Morena i Origija, pa je Brazilac bio taj koji je preokrenuo na pas Van Dajka.

U derbiju između Mančester junajteda i Arsenala, mrlju na igru Đavola bacio je golman De Hea, koji je propustio komično loptu kroz ruke za vođstvo Tobdžija, što je potom anulirao Marsijal.

Još jednom je Arsenal poveo na Teatru snova preko Lakazeta, da bi se za 2:2 pobrinuo Lingard. Oba gola su delimično plod kikseva rivalskih odbrana, koje su se propisno potrudile na ovom meču da podbace.

Fulam je uzeo bod Lesteru iako je vodio uz majstorski pas Aleksandra Mitrovića, Lisice je izvukao Medison u 74. minutu.

Vulvsi su zadali veliki udarac Čelsiju, preokretom za 2:1, golovima Himeneza i Žoze u razmaku od samo četiri minuta, od 59. do 63.

Delovalo je da će Čelsi lagano ići ka pobedi posle autogola u 18. minutu, pri šutu Loftus Čika, ali je Himenez priredio prvi šok, lopta je bila tako silovita da je prošla munjevito ispod Arizabalage.

Mlao kasnije, Žota je sa peterca priredio konačni mat.