Navijači Liverpula besni na Hrvata: Ušao je u 90. i umalo nas za 120 sekundi nije izbacio iz Lige šampiona (VIDEO)

Da li su Lovrenovi dani na Enfildu odbrojani?

• 3

Imali su fudbaleri Liverpula dosta sreće u utorak veče, tokom meča sa Napolijem u okviru Lige šampiona!

Vodili su sa 1:0, na kraju su i pobedili i otišli u 1/8 finala, ali je malo falilo da gosti u 92. minutu dođu do izjednačenja. Zicer je imao Arkadijuš Milik, a golman Alison je to odbranio.

I dok su navijači slavili brazilskog golmana zajedno sa Jirgenom Klopom, istovremeno se hrvatski defanzivac Dejan Lovren našao na njihovom udaru.

Ušao je u igru u 90. minutu, a već 120 sekundi kasnije ostavio je Milika samog na petercu. Na njegovu sreću, Poljak je bio neprecizan.

- Evo zašto ga moramo prodati već u januaru!

- Dve minute u igri i već nas umalo nije izbacio!