≫

Trijumf Radničkog u Kruševcu, Dinamo sa igračem manje ostvario prvu pobedu u gostima (VIDEO)

Vranjanci slavili u Gornjoj Varoši

• 4

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su Napredak u Kruševcu 2:1 (2:1) u utakmici 21. kola Superlige Srbije i potvrdili drugo mesto tokom zimske pauze.

Sve vredno pomena viđeno je u prvih pola sata igre, kada su pali svi golovi. Drinčić je u 7. doveo goste u vođstvo, Marinković je izjednačio dva minuta kasnije, da bi Haskić svojim 12. golom u sezoni postavio konačan rezultat u 24. minutu.

Mladost i Rad odigrali su bez golova u Lučanima, dok je "fenjeraš" Dinamo iz Vranja pobedio u Zemunu 2:1. Zanimljivo, to je prva pobeda Vranjanaca u gostima.

Šampionat Srbije nastavlja se 16. februara.