≫

Madriđani će dugo plakati za Ronaldom: Kazorla dao gol kroz noge Kurtoi, Real bez pobede! (VIDEO)

Nije se ni Kurtoa proslavio trenutkom koji je izabrao da dođe u Real

• 2

Fudbaleri Reala remizirali su sa Viljarealom na gostovanju sa 2:2, što im je novi veliki udarac u tužnoj sezoni.

U 17. kolu Primere, Kazorla je iznenadio Madriđane pogotkom već u 4. minutu, ali su se gosti munjevito konsolidovali.

Kazorla je sa leve strane idealno plasirao u malu mrežu, a zatim je Benzema uzvratio, na petercu je glavom rutinski poslao loptu iza leđa golmana za 1:1.

U 20. minutu, Krosov slobodnjak je Varan pretvorio u preokret, što je bilo dovoljno posrnulim prvacima Evrope da se uljuljkaju, ispostaviće se, lažno.

U 82. minutu je Santi Kazorla dočekao novi momenat da ošamari evropske prvake, ispostavilo se da je to donelo važan bod ekipi, jer se Žuta podmornica grčevito bori za opstanak.

Real je propustio priliku da se izjednači sa Seviljom na tabeli, a Barselona sada ima već +7 kao lider!