Grizmanova bomba i ples nedovoljni za pobedu Atletika, Realova trojka protiv Leganjesa (VIDEO)

Jorgandžije u punom sastavu odigrale samo 1:1 u gostima

• 0

Veliku priliku propustili su fudbaleri Atletika iz Madrida da već u prvom meču 1/8 finala Kupa Kralja završe posao protiv Đirone!

Tima koji nije čak izveo ni najjači sastav protiv Jorgandžija, ali je na svom terenu uspeo da odoli - 1:1 (1:1).

Poveo je Atletiko sjajnim golom Antoana Grizmana u 9. minutu, da bi ništa manje lepim izjednačio Lozano u 34.

Vredi pomenuti i to da je Grizmanu kod gola asistirao Nikola Kalinić koji je tokom dana dobio ''nagradu'' Zlatna kanta u 2018. godini. Podsetimo, u pitanju je izbor za najgore pojačanje u Seriji A.

Real je kod kuće sa 3:0 pobedio Leganjes i praktično su osigurali plasman među osam najboljih u Kupu Kralja.

Serhio Ramos je u 44. minutu prekinuo mučenje sa bele tačke, dok su u nastavku pogađali Lukas i Vinisijus. Zanimljivo, Brazilac je bio i asistent kod drugog gola.