Kakav šok za PSŽ: Nejmar i ekipa ispali iz Liga Kupa kod kuće, sudija svirao 3 penala za protivnika (VIDEO)

I to sva tri su viđena u poslednjih pola sata

• 0

Fudbaleri Pari Sen Žermena ispali su u četvrtfinalu Liga Kupa, pošto su kod kuće poraženi od Gengana rezultatom 2:1 (0:0)!

Meč su obeležila čak tri penala koje je sudija svirao za goste, a poslednji je bio u 93. minutu kada je Tiram pogodio prolaz dalje.

Prethodno je isti igrač promašio šut sa bele tačke u 61. minutu, što je dva minuta kasnije Nejmar kaznio za 1:0. Zanimljivo, bio je to prvi gol Brazilca glavom u dresu Svetaca.

Ipak, Gengan je u 81. minutu izjednačio, a penal je iskoristio N'Gbakoto.

Domaći tim se nije lako mirio sa odlukama sudije Bastijena koji je u nadoknadi vremena delio žute kartone ''šakom i kapom''.

Gengan, koji je inače na poslednjem mestu Lige 1, pridružio se u polufinalu LK Monaku, Strazburu i Bordou.