Neci Radonjiću samo 4 minuta, Marsej jedva prekinuo katastrofalnu seriju!

Ništa od veće šanse

• 9

Fudbaleri Marseja pobedili su Kaen kao gosti sa 1:0, čime je prekinuta serija od čak devet mečeva bez pobede.

Sve je počelo od poraza protiv Ajntrahta sa 4:0, još 29. novembra prošle godine, posle čega su samo tri mršava remija ostvarena uz šest poraza.

Deo tog sivila je i naš reprezentativac Nemanja Radonjić, koji se još nije izborio za svoje mesto na terenu. Ovaj put, tužno je delovalo i kako je dobio šansu, u 86. minutu umesto Žermena.

Nedovoljno da se pokaže nešto spektakularno, a još gore je bilo na prošlom meču, u porazu od Sent Etjena ušao je na teren u 90. minutu, kad je već sve bilo gotovo...