Nema zabave bez Mesija: Veliki šamar za Barsu u 1/4 finalu Kupa, Boateng se nije proslavio na debiju (VIDEO)

Sevilja na Pichuanu slavila sa 2:0

• 2
FK Barselona, Đerar Pike

Bez Lionela Mesija u timu, ali sa novajlijom Kevinom Prinsom Boatengom u stratnoj postavi, fudbaleri Barselone doživeli su neprijatan poraz od Sevilje u prvom meču 1/4 finala Kupa Kralja - 2:0 (0:0)!

Strelci za domaći tim bili su Pablo Sarabija u 58. i Visam Ben Jeder u 76. minutu meča!

Trener Katalonaca Ernesto Valverde kao da je malo potcenio Sevilju, te je od prvog minuta ubacio Makoma, Vidala, Boatenga, Alenu, Artura i Lengleta, dok je Silesen čuvao mrežu.

Posle sat vremena igre shvatio je da je ''đavo odneo šalu'' i u igru su ušli Suarez i Kutinjo. Međutim, Sevilja je u tom trenutku vodila sa 1:0 i do kraja je uspela da udvostruči prednost.

Boateng je igrao do 63. minuta i za to vreme češće je bio u ofsajdima nego u nekim dobrim prilikama. A Barsa je nabolju imala u 41. preko Malkoma i u 81. preko Suareza. Između toga videli smo dve šanse Sevilje preko Ben Jedera.

Podsetimo i to da je Barselona tokom dana završila pojačanje za 75 miliona evra.