≫

Gol i asistencija Lazovića u pobedi Đenove: Majstorije bivšeg fudbalera Zvezde pomogle Siniši Mihajloviću! (VIDEO)

Empoli "beži" Bolonji samo 3 boda, Đenova drži sredinu tabele

• 1

Srpski internacionalac Darko Lazović učestvovao je u pobedi Đenove nad Emolijem od 3:1 golom koji je postigao u 70. minutu susreta u okviru 21. kola Serije A.

Đenova je povela golom Koume u 18. minutu da bi u 63. Di Lorenco izjednačio rezultat. Međutim, samo 7 minuta kasnije lopta je posle kontranapada došla do Lazovića na ivici šesnaesterca, a onda je bivši fudbaler Zvezde levom nogom šutirao snažno, pod prečku za veliko slavlje gostujuće ekipe.

Raspoloženi Lazović tu se nije zaustavio pa je već u 73. minutu poslao sjajnu asistenciju do Sanabrije koji nije imao većih problema da prosledi loptu u gol za konačnih 3:1.

Važno je istaći da poraz Emolija najviše odgovara novom treneru Bolonje Siniši Mihajloviću čiji je tim na 18. mestu, sa samo 14 bodova, 3 manje od Empolija.