Đirona šokirala Real na Santjago Bernabeu: Ramos skrivio penal, pa dobio crveni karton (VIDEO)

Delovalo je da je Santjago Solari uspeo da konsoliduje Madriđane, a onda je usledio novi šok

• 4

Fudbaleri Reala poraženi su od Đirone u 24. kolu Primere! Ekipa koja se bori za opstanak u Španiji slavila je sa 2:1, a golove su postigli Kristijan Stuani sa penala u 65. i Portu u 75. minutu, dok je jedini gol za Real postigao Kazemiro u 25. minutu.

Počelo je dobro za Madriđane, pošto je Kazemiro bio najviši u skoku posle dobre akcije po desnom boku. Real je s vođstvom otišao na prednost, a onda je viđen preokret koji je šokirao Santjago Bernabeu.

Zatim je Serhio Ramos igrao rukom u kaznenom prostoru i omogućio Stuaniju da poravna rezultat sa bele tačke.

Deset minuta kasnije usledio je veliki preokret, pošto je Portu sjajno reagovao na odbijenu loptu koju je odbranio Kurtoa.

Real je do kraja meč završio sa desetoricom, pošto je Serhio Ramos izgubio živce i dobio drugi žuti karton.

Do kraja meča Madriđani su svim silama napadali, a u poslednjem korneru je i Kurtoa otišao u napad i umalo je i on postigao gol, jer je njegov šut glavom završio tik pored stative.