≫

Inter slomio Sampdoriju, Napoli i Torino podelili bodove!

Neroazuri se mučili do 73. minuta, a onda za pet minuta rešili meč

• 0

Fudbaleri Intera pobedili su Sampdoriju u finišu meča golom Radže Najngolana u 78. minutu za 2:1. Mreže su mirovale do 73. minuta, a onda tri gola za pet minuta.  Najpre je D Ambrosio doveo Inter u vođstvo u 73. minutu, da bi Gabiadini izjednačio u 76.  a onda Najngolan postavio konačan rezultat. Za inter nije igrao, a ni bio u timu Mauro Ikardi koji je sa tribina gledao meč sa suprugom Vandom-

Nerazure u četvrtak očekuje revanš 1/16 finala Lige Evrope sa Rapidom iz Beča, a već u nedelju teško gostovanje Fjorentini na Artemio Frankiju.

U Napulju su Napoli i Torino igrali nerešeno 0:0.