Škuletić dao autogol u debaklu protiv PSŽ-a (VIDEO)

Smušena intervencija srpskog napadača ispred svog gola

• 2

Fudbaleri Monpeljea doživeli su debakl na Parku Prinčeva od Pari Sen Žermena (5:1), a jedna od direktnih tragičara bio je i srpski napadač Petar Škuletić!

Umesto u protivničku mrežu, on je loptu ugurao u svoju u 73. minutu. U tom trenutku je bilo samo 2.1 za Svece, da bi posle Škuletićevog autogola sve plao u vodu.

Najpre je u 78. minutu njegov saigrač Hilton takođe postigao autogol, da bi Embape u 79. postavio konačlan rezultat. Kurzava je bio strelac prvog gola, dok je drugi postigao Di Marija.

Za Monpelje je pogađao Mole u 31. minutu, a 80. minta za goste odigrao je bivši igrač Crvene zvezde Demijen Le Talek.