≫

Čekićari posle preokreta dobili Fulam! Lazar Marković debitovao! (FOTO) (VIDEO)

Fulam nastavlja sa lošim rezultatima u Premijerligi

• 6

Fudbaleri Vest Hema pobedili su Fulam na svom terenu sa 3:1 u meču 27. kola Premijerlige Engleske u kojem je za goste debitovao srpski internacionalac Lazar Marković.

Gostujući fudbaleri mnogo su bolje ušli u meč, a prvu veliku šansu propustili su bukvalno u prvom napadu kada je Babel izašao sam ispred golmana Fabijanskog i šutirao direktno u njega.

Ipak, samo 3 minuta kasnije, isti igrač je zatresao mrežu Čekićara posle asistencije Sasenjona.

U nastavku, igralo se prilično izjednačeno, a Vest Hem je iskoristio prvu izglednu priliku i izjednačio u 29. minutu golom Ćićarita, da bi samo 11. minuta kasnije Diop potpuno preokrenuo rezultat.

Drugo poluvreme nije donelo novi preokret, a Kotidžersima nije pomogao ni ulazak Lazara Markovića u igru umesto Sasenjona na startu 2. poluvremena. Popularni Markec je za novi klub, posle prelaska iz Liverpula, upisao prve minute, ali ostao je bez konkretnog učinka u ovom susretu.

Do kraja, gosti su pokušavali da dođu do izjednačenja, a jednu od izglednijih prilika propustio je Aleksandar Mitrović u 83. minutu. To im se osvetilo u 90. minutu kada je Antonio, glaovm, postigao konačnih 3:1.

Babel je promašio prvu priliku na meču; Foto: Tanjug/AP