≫

Kristal Palas razbio Lester, Luka Milivojević slavi osmi gol u sezoni! (VIDEO)

Lepa pobeda za Palas

• 3

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su Lester sa 4:1 u Premijer ligi, a 3. gol delo je Luke Milivojevića.

Posle Bačuaija i Zahe, Milivojević je u 81. minutu odlično izveo penal za svoj osmi gol u engleskom šampionatui, a tome je prethodio pogodak Evansa za 2:1.

Palo je samopouzdanje Lisicama nakon udarca sa bele tačke, a Zaha je to iskoristio da dokusuri rivala  u 93. minutu za konačan rezultat.

U ostalim mečevima, Njukasl je nadigrao Hadersfild golovima Rondona i Pereza, Bornmut i Vulvsi su podelili plen sa 1:1, dok je Barnli na svom terenu iznenadio Totenhem.

Lester – Kristal Palas 1:4 (0:1)

(Evans 60 -- Batšuaji 40, Zaha 70, 93; Milivojević 81p)

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

VIDEO - Andrija Živković i Mile Svilar uz pesmu Jelene Rozge najavljuju gostovanje na Maksimiru