≫

Jović - gol i dve asistencije, Kostić - gol i asistencija: Srbi nastavili sa dominacoijom u dresu Frankfurta (VIDEO)

Kakav dan srpskih reprezentativcaa na gostovanju u Hanoveru

• 7

Luka Jović je nastavio dominaciju u dresu Ajntrahta iz Frankfurta! Posle gola koji je u četvrtak dao u Ligi Evrope, srpski reprezentativac je protiv Hanovera u Bundes ligi upisao još jedna pogodak i dve asistencije

Jović je najpre u 54. minutu asistirao Rebiću za vodeći gol Ajntrahta u gostima, da bi i sam zatresao mrežu u 63. minutu.

Njemu je asistent bio Filip Kostić koji je protiv Šahtjora takođe upakovao gol Haleru, a Jović mu je vratio istom merom u 90. minutu.

Inače, Joviću je ovo 15. gol u Bundes ligi čime je stigao do kote 15 i trenutno zauzima prvo mesto.

Frankfurt je na kraju slavio sa 3:0 i trenutno zauzimaju 6. mesto sa 37 bodova. Samo četiri manje od Lajpciga koji je na 4. poziciji.

Borusija iz Dortmunda je uspela da savlada Bajer iz Leverkuzena rezultatom 3:2 i da tako ponovo pobegnu Bajernu na tri boda.

Vodili su Milioneri sa 3.1, pa su strepeli poslednjih 15 minuta kada je Ta uneo neizvesnost.