≫

Zvezda razbila Partizan u Večitom derbiju omladinaca! (VIDEO)

Za razliku od 159. večitog derbija koji je završen bez pobednika, omladinci crveno-belih su ubeldjivo slavili protiv najvećeg rivala

• 6

Mladi fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su sa 3:1 slavili protiv Partizana u Večitom derbiju omladinaca.

Utakmica je počela tačno u podne na Teleoptiku, a crveno-beli su poveli već u 12 minutu i to odličnom golom iz lob udarca:

U nastavku Velikić je duplirao rezultat, da bi Lazar Pavlović u 74. minutu smanjio prednost crveno-belih i dao nadu svojoj ekipi da mogu makar do izjednačenja.

Ipak,samo minut kasnije  tačku na ovaj susret stavlja Bogdan Jočić koji u postavlja konačan rezultat od 3:1.