Di Marija sam pobedio Marselj: As PSŽ-a ispalio projektil iz slobodnjaka, Radonjić igrao 15 minuta (VIDEO)

Embape takođe dao gol, ali je stigao i da promaši penal u 94. minutu

• 5
Anhel Di Marija Anhel Di Marija / Foto: AP/Tanjug

Sa dva gola i jednom asistencijom, Anhel Di Marija je bio junak trijumfa Pari Sen Žermena protiv Olimpika iz Marselja - 3:1

A posebno će se pamtiti onaj gol Argentinca za konačnih 3:1, kada je sa velike udaljenosti odapeo projektil iz slobodnjaka. Neodbranjivo za Johana Pelea koji je samo nekoliko trenutaka ranije ''zamenio'' pocrveneolog Mandandu.

Pele je u igru ušao umesto Balotelija i odmah je morao da vadi loptu iz mreže. Međutim, odbranio je penal KIlijanu Embapeu u 94. minutu.

Embape je bio strelac vodećeg gola posle asistencije Di Marije, da bi Žermen u 46. izjednačio na 1:1. Potom je Argentinac postigao svoj prvi gol u 55. minutu za 2:1, a deset minta kasnije postavio je konačan rezultat.

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić igrao je za Marselj od 77. minuta.