Nije mogao da pomogne Orlovima u Volfsburgu: Elegantni Matić sa suprugom blistao u Londonu (FOTO)

Nije igrao ni Nemanja, ali ni Kostić, Tadić, Prijović, Mitrović...

• 3

Fudbaler Mančester junajteda Nemanja Matić nije igrao sa reprezentacijom prijateljski meč protiv Nemačke, pa je imao vremena da bude sa svojom suprugom Aleksandrom u Londonu.

Njih dvoje su objavili zajedničku fotografiju iz taksija, dok su Orlovi u Nemačkoj igrali nerešeno 1:1 sa selekcijom domaćina. Gol za Srbiju dao je Luka Jović u 12, a za Nemačku Leon Gorecka u 69. minutu.

Matić nije igrao na tom meču zbog rehabilitacije i povrede mišića, a u poslednje vreme je propustio i nekoliko utakmica Junajteda. Propustio je ukupno četiri meča pre poraza od Arsenala.

Potom je igrao u četvrtfinalu FA Kupa protiv Vulverhemptona do 86. minuta, kada ga je na terenu zamenio Huan Mata.