≫

Pored ovakvih saigrača, neprijatelji mu nisu ni potrebni: Dmitrović primio dva gola za poluvreme (VIDEO)

U oba slučaja je ostavljen na vetrometini

• 1

Izludeo je Nemce i Portugalce, ali reprezentativac Srbije Marko Dmitrović ništa nije mogao kod dva gola koje je primio protiv Levaneta za poluvreme!

Iz prostog razloga - ostavljen je na milost i nemilost domaćih fudbalera koje prilikom šuta niko nije čuvao.

Morales je bio strelac u 5. minutu, a Rohina 21 minut kasnije na asistenciju upravo pomenutog Moralesa.

Inače, Levante je na poluvremenu protiv Eibara vodio sa 2:1, jer je Eskalante u 19. izjednačio rezultat. Međutim, Enrih je doneo bod Eibaru golom u 78. minutu.