Bivši reprezentativac Srbije promašio penal, pa zamenjen na poluvremenu (VIDEO)

Pavlović se u Rapidu i dalje bori sa formom

• 1

Andrija Pavlović, nekdašanji napadač Čukaričkog i reprezentacije Srbije, želeće što pre da zaboravi meč koji je njegov Rapid odigrao protiv Admire!

Barem što se tiče učinka na ličnom planu s obzirom na to da je domaći tim upisao pobedu od 3:0. Međutim, Pavlović je na toj utakmici promašio penal u 25. minutu.

Šutirao je visoko preko gola, a onda je na poluvremenu zamenjen i umesto njega na teren je ušao Bađi. Upravo je on bio strelac trećeg gola za Rapid u 80. minutu.