≫

Miha pobegao iz zone ispadanja: Bolonja dala dva gola iz penala za tri minuta! (VIDEO)

Klub Siniše Mihajlovića ubedljivo pobedio

• 7

Bolonja je do trijumfa u Seriji A nad Kjevom došla sa 3:0, presuda je pala iz penala u 65. i 68, minutu, strelac je bio Pulgar.

Siniša Mihajlović bio je uspešna šok terapija za Bolonju, ekipa mu je zabeležila četiri pobede u poslednjih pet kola, samo je Atalanta niz prekinula sa 4:1, pa je sada 17. iznad zone ispadanja.

frameborder="0" allowfullscreen>

U nju je Mihajlović spustio tim Empolija, a Kjevo je svakako otpisan, kao tim sa samo jednom pobedom za 31 kolo.

Od naših aktera, Nenad Tomović nije dobio šansu u Kjevu, ceo meč je presedeo na klupi, a u fiišu je dodatan udarac bio drugi žuti karton Banija, posle kog je Dajks postavio konačan rezultat.

U narednom kolu, Bolonja igra protiv Fjorentine, koja nije pobedila od 17. februara. Biće to dobra prilika za Mihajlovića, iako će biti gost 14. aprila.