Novi kiks Reala, Leganes uzeo bod!

Izabranici Zinedina Zidana kiksnuli u predgrađu Madrida

• 0

Fudbaleri Real Madrida igrali su nerešeno 1:1 sa Legansom u poslednjem meču 32. kola i to na gostovanju. Ekipa Zinedina Zidana doživeli su novi kiks, pošto su u predgrađu Madrida osvojili samo bod, a na poluvremenu su čak i gubili.

Leganes nije bio baš "prijatan domaćin" i na duel sa Real Madridom je izašao maksimalno motivisan, pa su tako u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena preko Žonatana Silve uspeli da dođu i do vodećeg gola i tako bace rukavicu u lice favorizovanoj ekipi madridskog Reala.

Karem Benzema je bio spasitelj Madriđana, pošto je na samom startu drugog poluvremena uspeo da postigne izjednačujući pogodak i tako spasi "Kraljeviće" nove blamaže.

Ovo je bio četvrti remi Real Madrida u Laligi ove sezone i sada zaostaju četiri boda za gradskim rivalom Atletikom, a za Barselonom je zaostatak "baksuznih" 13 bodova.