Anderleht je gubio sa 2:0, a onda je na scenu stupio Luka Adžić: Het-trik bivšeg igrača Zvezde!

Na utakmici rezervista, mladi srpski fudbaler vodio je svoj tim do potpunog preokreta

• 9

Od kada je došao u Anderleht, Luka Adžić nije u milosti trenera i kluba. Zbog toga igra za rezerviste a svoje pravo lici napokon je pokazao na poslednjoj odigranoj utakmici protiv Levena kojem je dao 3 gola u preokretu svog tima od 4:2.

Od kada je 2018. godine, za 800.000 evra prešao iz Crvene zvezde u Anderleht, kao jedan od talentovanijih izdanika Zvezdine škole, Luka Adžić nije dobio pravu priliku u belgijskom klubu.

Za prvi tim nije još debitovao, samo je nekoliko puta sedeo na klupi, a česte promene trenera mu nisu pomogle.

I ako je letos bio na transfer listi, odlučeno je da ostane i da svoj put počne da gradi kroz rezervni tim. Da je to bio dobar potez pokazuje i poslednja utakmica.

Rezervisti Anderlehta savladali su u prijateljskom meču Leuven sa 4:2. Gosti su imali dva gola prednosti, a onda je na scenu stupio Luka Adžić.

Kreativni Srbin je het - trikom najavio pobedu Anderlehta koju je samo potvrdio Peter Zulj.

Videćemo hoće li novi trener Anderlehta Karim Belhosin dati šansu našem mladom reprezentativcu posle odlične partije u mladom.