Lacio odigrao za Ligu šampiona, ali i za Mihinu Bolonju (VIDEO)

Rimljani sigurni kod kuće protiv Udinezea

• 0

Lacio ne odustaje od Lige šampiona, i to su jasno pokazali u zaostalom meču Serije A protiv Udinezea - 2:0 (2:0)!

Tim Sergeja Milinkovića Savića, koji je protiv Zebri proveo svih 90 minuta na terenu, završio je posao za tri minuta - golovima u 21. i 24. minutu.

Kasiedo je prvi zatresao mrežu Udinezea, dok je Sandro tri minuta kasnije postigao autogol. Najbolju priliku da se ''vrate u život'' gosti su imali u 51. minutu, kada je De Pol promašio penal.

Lacio je sada na tri boda od Milana koji drži to četvrto mesto, dok je Udineze na tri boda od Empolija i zone ispadanja.

Ovaj rezultat ide na ruku i Siniši Mihajloviću i njegovoj Bolonji koja i dalje zaostaje jedan bod za Udinezeom, ali nema meč više.