≫

Milan ostao bez pobede u 87. minutu, i to sjajnim golom iz slobodnjaka (VIDEO)

Parma uzela bod na svom terenu

• 0

Fudbaleri Parme i Milana odigrali su nerešeno u uvodnom meču 33. kola Serije A - 1:1 (0:0)!

Bodom više mogu da budu zadovoljni igrači gostujućeg tima, pogotovo što su do njega stigli golom veterana Bruna Alveša u 87. minutu. Bio je to sjajno izveden slobodan udarac.

Prethodno je Milan preko Kastiljeha u 69. minutu došao do vodećeg gola, i to samo tri minuta nakon što je pomenuti igrač ušao sa klupe.

Milan je dao i drugi gol u 75. minutu, ali ga je sudija poništio posle pregledanja VAR tehnologije.

Rosoneri su ostali na 4. mestu sa 56 bodova, dva više od Rome, tri od Atalante i četiri od Lacija. naravno, uz ovu utakmicu više. Parma je, s druge strane, na sedam bodova od zone isapdanja.