Tadić se oglasio dva dana posle ispadanja iz Lige šampiona: Još uvek boli!

Fudbaler Ajaksa još ne može da preboli neverovatan poraz od Totenhema

• 5
Dušan Tadić Printscreen: Twitter/@Metro_Sport

Vezni fudbaler Ajaksa Dušan Tadić bio je tužan jer je na bolan način ispao od Totenhema u polufinalu Lige šampiona. Ajaks je u Amsterdamu na poluvremenu imao tri gola više, računajići i trijumf u Londonu 1:0, ali je Lukas Moura het-trikom, kompletiranim u 95. minutu, rastužio "Johan Krojf" arenu i ostavio u suzama Tadića i saigrače.

Dva dana kasnije Tadić se oglasio na Instagramu:

-Prošlo je dva dana, ali još uvek boli, ali moramo da idemo dalje, još dve utakmice do kraja. Sezona nije gotova, ajde da se borimo do kraja momci. Nadam se da vas vidim sve u neelju da nastavimo naše putovanje - napisao je Tadić.