≫

Maksimović pogodio, Hetafe ostao bez Lige šampiona! (VIDEO)

Valensija nije odigrala po ukusu tima iz Madrida

• 1

Fudbaleri Hetafea nisu uspeli da se plasiraju u Ligu šampiona jer su odigrali nerešeno sa Viljarealom, 2:2 u meču 38. kola španske La Lige za koju je srpski internacionalac Nemanja Maksimović odigrao svih 90. minuta i postigao jedan gol.

Tim iz Madrida je poveo u 13. minutu prekoPortilja, a samo minut pre odlaska na odmor izjednačio je Visente Ibora. U nastavku vođstvo domaćina doneo je reprezentativac Srbije Nemanja Maksimović u 76. minutu, da bi Đerar Moreno u 87. postavio konačnih 2:2.

Zanimljivo, i u slučaju pobede tim, za koji nastupa srpski internacionalac, ne bi igrao Ligu šampiona jer je morao da se poklopi i rezultat meča Valensije i Valjadolida što se nije desilo. Slepi miševi su sa 2:0 slavili i tako overili 4. mesto koje vodi u najelitnije evropsko fudbalsko takmičenje.