≫

Miha video sjajan gol Sergeja iz slobodnjaka, ali je uspeo da sačuva Bolonju u Seriji A (VIDEO)

Bolonja je pred poslednje kolo četiri boda iznad crte

• 0
Sergej Milinković Savić Foto: AP/Tanjug

Siniša Mihajlović je uspeo - ostavio je Bolonju u Seriji A i pored teške situacije s kojom se susreo po dolasku u klub!

Bod koji je i zvanično ostavio Bolonju u društvu najboljih je onaj osvojen na Olimpiku protiv Lacija - 3:3 (1:0), uz gol Sergeja Milinkovića Savića za domaćih tim u 80. minutu.

I to samo sedam minuta nakon što je ušao u igru, kada je odlično izveo slobodnjak i prevario Skorupskog.

Doduše, i sam golman Bolonje je mogao bolje da interveniše.

Lacio je poveo golom Koree u 14. minutu, da bi Bolonja preko Polija i Destra za 90 sekundi preokrenula rezultat. Asistent tih golova u 50. i 51. minutu bio je Rodrigo Palasio.

Bastos je u 59. minjutu izjednačio na 2:2, ali je taj rezultat bio na snazi samo do 63. i do gola Orsolinija. Ipak, kao što smo pomenuli, SMS je doneo bod Laciju. Bod koji im ništa ne znači, jer su još ranije ostali bez LŠ, dok su osvajanjem Kupa obezbedili Ligu Evrope.

Bolonja je ''skočila'' na 41 bod i pred poslednje kolo i meč sa Napolijem ima četiri više od Đenove koja je prva ispod crte.