Fotka sa finala Kupa između Zvezde i Partizana obilazi svet: Zamislite da u ovim uslovima igrate fudbal (FOTO)

Navijači su u prvom planu...

• 14
FK Crvena zvezda - FK Partizan, Večiti derbi finale Kupa Srbije Foto: Marko Jovanović

Fotografija sa finala Kupa između Crvene zvezde i Partizana, na kojoj se vidi bakljada Delija polako obilazi svet s obzirom na to da je istu na svom Tviter profilu objavio ''Bličer riport.''

Ovaj poznati američki medij je bio oduševljen atmosferom na Marakani, u utakmici koja je čak dva puta prekidana zbog pirotehnike. Doduše, na ne duže od 60 sekundi.

- Zamislite da u ovim uslovima igrate fudbal - bio je Bličerov komentar na ovu fotografiju.

Naravno, fotografija je privukla i veliki broj komentara, a neki od njih su je povezivali sa onom sa milanskog derbija kada su Materaci i Rui Košta zagrljeni pratili bakljadu navijača.

Inače, Partizan je slavio u derbiju golom Bojana Ostojića u 14. minutu i tako osvojio 4. uzastopni trofej u ovom takmičenju.