Imamo istorijski ulazak u Bundes ligu (VIDEO)

Štutgart će u Cvajtu, dok će Union Berlin u društvo najboljih

• 1

Fudbaleri Union Berlina igraće sledeće sezone Bundes ligu, jer su u revanš meču baraža odigrali 0:0 sa Štutgartom kod kuće!

Prvi meč je završen rezultatom 2:2, tako da ćemo zbog gola u gostima u narednoj sezoni gledati berlinski derbi između Herte i Uniona u BL.

Štutgart je, gledajući prvo poluvreme, bio bliži tome da postigne gol. Tačnije, i postigli su ga, ali je poništen zbog ofsajda.

Aogo je postigao sjajan gol iz slobodnjaka koji je poništen zato što je njegov saigrač ometao golmana. A bio je u nedozvoljenoj poziciji. VAR je pokazao da gola nema, kao i penala za domaći tim sredinom drugog poluvremena.

Union je ''upisao'' i jednu stativu, ali gol im nije ni trebao za istorijski plasman u Bundes ligu. Samo je trebalo da sačuvaju mrežu i uspeli su u tome.