≫

Orlovi statirali ceo minut: Pogledajte kako je Ukrajina otišla na 3:0 posle prvog napada u 2. poluvremenu! (VIDEO)

Nestvaran potop Orlova u Ukrajini

• 8

Fudbaleri Ukrajine poveli su sa 3:0 protiv Srbije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a 3. gol bio je posebno bolan.

Čekala se reakcija Orlova posle fijaska u prvih 45 minuta igre, ali je viđen ekspresni potop, pošto su praktično svi igrači statirali, dok je Malinovski dodavao loptu Konopljanki.

frameborder="0" allowfullscreen>

Ovaj igrač je potom namestio sebi loptu idealno za mat Dmitrovića, i rezultat koji ledi krv u žilama...

VIDEO - Ukrajinci uvredama i zvižducima ispratili himnu Srbije, i to uz zastavu Hrvatske