Brazilci su surova gol mašina, dali su sedam u "generalci" pred start Kopa Amerika (VIDEO)

Pucali su Titeovi izabranici iz svih oružja protiv nejakih Hondurašana

• 2

Fudbalska reprezentacija Brazila spremna "kao zapeta puška" čeka početak Kopa Amerika, čiji su domaćini, i prvi meč protiv Bolivije u Sao Paulu 15. juna. Izabranici selektora Titea su u generalnoj proveri pred start kontinentalnog šampionata demonstrirali moć u duelu sa Hondurasom - bilo je 7:0 (3:0).

Meč je odigran u Porto Alegreu, a navijači Brazila gledali su "Viktorije" pred golom gostiju.

Već do poluvremena bilo je 3:0, uz golove Gabriela Hesusa, Tijaga Silve i Felipea Kutinja iz penala, a vredi reći da su Brazilci i dva puta pogađali okvir gola.

U nastavku, stigao je novi udar prvog favorita za osvajanje titule prvaka Južne Amerike, lepršava igra i još četiri gola u režiji Hesusa, Nereša, Firmina i Rišarlisona, koji je stavio tačku na goleadu Brazila.

Vredi reći da su gosti od 29. minuta igrali sa desetoricom zbog isključenja Kuiota koji je sankcionisan zbog opasne igre, pa je Honduras brojčano slabiji "stradao" u narednih sat vremena.

U grupi sa Brazilom i Bolivijom na Kopa Amerika, još su selekcije Venecuele i Perua.