≫

Mesi iščupao bod, Argentina na dnu iza Katara: Leu se ruši san o jedinoj tituli sa reprezentacijom!

Lionel Mesi prolazi kroz novi horor sa reprezentacijom Argentine!

• 11

Fudbaleri Argentine i Paragvaja remizirali su sa 1:1 u 2. kolu Kopa Amerika, i to tako što je Lionel Mesi iz penala iščupao bod nade!

Kolumbija je na startu sa 2:0 zadala težak udarac Leu i ekipi, a sada je Paragvaj sve začinio, prvo golom Sančeza u 37. minutu.

Posle centaršuta Almirona sa leve strane, Sančez je iz prve smestio loptu u donji ugao, a Mesi je u 57. minutu izjednačio iz penala, a malo je nedostajalo da i Paragvaj dođe do novog pogotka, takođe sa beletačke!

Gonzalezu je udarac samo minuta kasnije odbranio Armani, a najstrožu kaznu skrivio je Otamendi.

Do kraja je ostala jalova navala sa Mesijem i Martinezom, čak nije ništa donelo osvežavanje sastava, jer su sa klupe u igru ušli Aguero i Di Marija.

Posle svega, Kolumbija i Paragvaj se pitaju o prolasku dalje, jer se sastaju u 3. kolu, pa bi pobeda Paragvaja sigurno dalje odvela obe ove ekipe, pa bi Argentina morala da se nada najboljem rangiranju trećeplasiranih ekipa. Tu poziciju sada čak drži Katar, koji iz dva meča ima bolju gol razliku, sa 2:3, Argentina ima 1:3!

Remi bi mogao da ostavi Argentinu bez druge faze, mada ni prolaz ne garantuje mnogo, s obzirom na prikazano do sada.

Svakako, mečevi odluke igraće se u nedelju u 21.00 po srednjeevropskom vremenu.