Zvezdin evropski rival se raspucao u Kupu: Suduva sa 4:1 overila četvrtfinale Kupa (VIDEO)

Efikasan meč koji će sigurno biti na radaru Vladana Milojevića i stručnog štaba

• 1

Fudbaleri Suduve raspucali su se u litvanskom Kupu protiv Marijampolja sa 4:1.

Povela je Suduva kao gost u 36. minutu, Karpavičijus je izjednačio u 65, a onda je počela kanonada narednog Zvezdinog rivala u evropskim kvalifikacijama za Ligu šampiona. Od 73. do 84. minuta, Andrijuškevičijus, Svrljuga i Topčagić su tresli mrežu.

Meč se igrao u okviru osmine finala Kupa, a Suduva je pokazala da je u usponu takmičarske forme, s obzirom na to da je ovde prvenstvo već u jeku - klub je prvi na tabeli sa 12 pobeda i dva poraza.

Liga je ovde počela u martu i traje do novembra, pa Zvezdi predstoji da uđe u ritam na prijateljskim mečevima kako bi se tvrd rival što pre slomio.

Prošle godine, Zvezda je slavila sa 3:0 i 2:0, pa ne bi trebalo da bude problema ni ovaj put protiv Litvanaca.

Mečevi će se igrati 9/10. i 16/17. jula, a Vladan Milojević je već dobro skautirao predstojećeg protivnika.