Barsi ne pomaže ni majstorija Rakitića, Čelsi piše pobedu protiv šampiona Španije (VIDEO)

Plavci sa 2:1 tukli Katalonce

• 0
FK Barselona Printskrin: Twitter

Fudbaleri Čelsija pobedili su Barselonu rezultatom 2:1, u prijateljskom meču u okviru Rakuten Kupa u Japanu!

Strelci za Plavce bili su Tami Abraham u 34. i Ros Barkli u 81. minutu, dok je jedini gol za Barsu dao Ivan Rakitić u nadoknadi vremena.

Prvi gol videli smo posle velike greške Busketsa, kada je Abraham sam ostao ispred Ter Štegena i matirao ga. Barklijev gol je došao posle loše procene rezervnog golmana Neta, mada je lopta lelujala na putu ka mreži.

Rakitić je, kao rezervista, postigao prelep gol sa nekih 20-ak metara, ali vremena za nešto više nije bilo.

Vredi pomenuti i to da je za Barsu debitovao Antoan Grizman kog je već u 17. minutu povredi Žoržinjo. Francuz je nastavio meč, ali je izašao na poluvremenu.