Obamejang prevazišao Anrija u pobedi Arsenala, VAR upropastio slavlje Vulvsa! (VIDEO)

Zanimljiva dešavanja u Engleskoj, iako je postignut samo gol na dva meča

• 0
VAR Foto: twitter.com

Fudbaleri Njukasla poraženi su od Arsenala na startu Premijer lige, rezultatom 1:0.

Dugo su mirovale mreže, sve do 58. minuta, kada je do izražaja došla brzina Obamejanga. Na levoj strani je protutnjao i zatim strpljivo sačekao pravovremeni pas Maitland-Najlsa za, ispostavilo se, konačan rezultat.

Nije se umiralo u lepoti igre na ovom meču, ali će svakako Tobdžije trljati ruke nakon ovog gostovanja, na kom su udarne igle bile još Nelson, Vilok i Mhitarijan u veznom redu ispred Gabonca.

Na drugoj utakmici, Lester i Vulvsi nisu došli do pogodaka, barem ne onih za koje je dato zeleno svetlo.

Vulvsi su poveli u 51. minutu preko Dendonkera, ali je VAR sudije Andrea Marinera upropastio radost Vukovima, jer je uočeno igranje rukom.

Inače, poseban je ovaj dan bio za Obamejanga, dao je 33. gol na 50 mečeva Premijer lige, pa je bio brži od Tijerija Anrija, koji je više utakmica odigrao do 33. gola.