Bomba Filipa Kostića u preokretu Ajntrahta, Grujić asistirao Ibiševiću u petardi Herte (VIDEO)

Lep učinak srpskih igrača

• 0
Filip Kostić Foto: youtube.com

Fudbaleri Ajntrahta poreokrenuli su protiv Manhajma u 2. kolu Kupa Nemačke!

Ajntraht je gubio sa 2:0 već u 11. minutu, ali je usledio veliki preokret. Kostić je izjednačio na 2:2 sjajnim pogotkom pred kraj prvog poluvremena, a onda je još jednom poveo domaći tim.

Marks je u 72. minutu poveo još jednom, da bi het-trik Rebića sve rešio za konačnih 3:5!

Dejan Joveljić je startovao i zamenjen je u  58. minutu, dok je Mijat Gaćinović bio akter od 75. minuta.

Pored ovog meča, Herta je sa 5:1 nadigrala Ajhštad, a pri trećem golu je Marko Grujić asistirao Vedadu Ibišević.

Veteran iz BiH je postigao još jedan pogodak, a Kalu, Darida i Esvajn su postavili konačan rezultat.