Lampard debitovao blamažom: Solskjerov Junajted "odvalio" Čelsi 4:0 na startu Premijer lige! (VIDEO)

Plavci ogorčeni odlaze sa Old Traforda

Britain Soccer Premier League

Fudbaleri Mančester junajteda ubedljivo su pobedili su Čelsi sa 4:0 u prvom kolu nove sezone Premijer lige na svom stadionu.

Junajted je naneo veoma težak poraz Frenku Lampardu, na startu njegove menadžerske karijere u Čelsiju. Junajted je poveo u 18. minutu golom Markusa Rašforda sa 11 metara.

Sudija Tejlor nije imao mnogo nedoumica kada je Zuma nogom uklizao Rašfordu nakon što ga je igrač Junajteda dobro zalomio, pa je ofanzivac Crvenih đavola bio siguran i sa bele tačke.

Na drugi gol se u tvrdom meču čekalo sve do 65. minuta kada se "otvorilo". Rašford je posle izgubljene lopte Čelsija povukao kontru, odložio do Lingarda na boku, ovaj je vratio Pereiri na istoj strani, a Brazilac je poslao sjajan centaršut sa krila na peterac.

Tamo je bio Antoni Mrasijal koji se dobro zagradio i poslao loptu kroz noge golmanu gostiju za 2:0. Čelsi se u tom trenutku raspao.

Samo dva minuta kasnije Rašford se dobro izvukao iza leđa odbrane kluba iz Londona, Pol Pogba ga je idealno pronašao i Rašford je pustio korak i onda savladao Kepu Arizabalagu i treći put. Konačan rezultat je u 81. minutu postavio Velšanin Dani Džejms nakon još jedne asistencije Pogbe.

Dobio je Džejms loptu desno, oklevao je pri šutu ali je imao i sreće jer je lopta nakon njegovog udarca kačila nogu Emersona pre nego je i četvrti put prevarila Arizabalagu za potpuni debakl Lampardove ekipe.