Zvezda oštećena za penal: Isti igrač koji je šutnuo Bena, zgazio Ivanića i prošao nekažnjeno (VIDEO)

Sporna situacija odmah na startu revanša, već treća na štetu srpskog tima u dve utakmice

• 19

Fudbaleri Kopenhagena još jednom su profitirali zbog sporne sudijske odluke, s tim što ovog puta za Zvezdu nije dosuđen kazneni udarac već u drugom minutu meča.

Već u drugom minutu se Mirko Ivanić našao u kaznenom prostoru rivala, pokupio loptu ispred Zeke, a onda ga je ovaj nagazio na stopalo. Ivanić je pao, a Gediminasu Mažeiki je to promaklo i nije dosudio jedanaesterac.

Samo nedelju dana ranije, Kopenhagenu je dosuđen nepostojeći penal posle faula nad Bielom u završnici utakmice, a u jednom od napada nakon gola Kopenhagena Zeka je šutnuo u nogu Bena neposredno pre udarca i tada je Portugalac Tijago Martins rekao da nema penala.

Ta utakmica je završena 1:1, pa Zvezdi trebaju ili pobeda ili remi sa više od jednog gola da bi prošla u plejof kvalifikacija za Ligu šampiona.