Simpatična prepiska Zvezde i Kopenhagena na Tviteru posle istorijskog meča!

Crveno-beli se zahvalili danskom klubu, a ovi im odgovorili gospodski

Zvezda, Kopenhagen

Fudbaleri Crvene zvezde i Kopenhagena odigrali su istorijski meč u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a pobednik je odlučen tek posle serije od 22 penala. Posle nerešenog rezultata 1:1 u regularnom delu i posle produžetaka, Zvezda je pobedila sa 7:6 posle boljeg izvođenja jedanaesteraca, gde je bilo mnogo promašaja. Čak 9 promašaja je bilo od strane oba kluba od čega 4 zaredom.

Posle meča Zvezda se zahvalila danskom klubu porukom

- Hvala vam. Ispisali smo istoriju zajedno - napisali su crveno-beli na Tviteru, a Kopenhagen je odgovorio:

- Čestitamo, želimo vam puno sreće u nastavku sezone - stoji u poruci Danaca.

A sta kaze rvat bartolac?!!!

Filipsovci imaju čudo od deteta: Malen zgromio Vitese sa 5 golova! (VIDEO)

Milenković izdržao Iguaina i Ronalda, Inter na vrhu tabele, Napoli prati!

Natho i Lazar su zbog ovoga u klubu: Milošević spreman za LE i derbi sa Zvezdom!

Natho delio magične asistencije, Marković postigao gol na 2. debiju: Partizan siguran u Novom Sadu!

Partizanu nije dosuđen čist penal: Igrač Proletera rukom sprečio gol (VIDEO)

Hoćemo VAR pod hitno, prvi penal nije postojao: Mrkela priznao očitu grešku sudija u korist Zvezde!

Alkmar se "petardom" najavio u Humskoj! Idrisi preti crno-belima kao prvi strelac Eredivizije

Veliki kiks Mančester Sitija: Norič spakovao Građanima tri gola za senzaciju kola! (FOTO)

Trener Inđije ni reč o spornim penalima Zvezde! Žao mu momaka...

Loša igra je na moju dušu, verovao sam u neke igrače: Milojević kritičan posle pobede nad Inđijom!

Skandalozna odluka sudije, pa šokantan kiks golmana: Pogledajte 2 penala za Zvezdin preokret (VIDEO)

Šokantan preokret Zvezde na Marakani: Crveno-beli pobedili sa dva penala za tri minuta! (VIDEO)

Nejmar na uvrede svojih navijača odgovorio magijom u 92. minutu! (VIDEO)

Zvezda gubi na Rajku: Ovo je evrogol Tomića kojim je Inđija povela (VIDEO)

Abraham je Čelsijeva senzacija, het trikom je razbio Vulfse: Matić od prvog minuta zaigrao za Đavole

Grujićev gol nedovoljan za bod Herti, Ajntraht ne zna gde "bije" bez Srba (FOTO)

Mane je nezaustavljiv! Liverpul preokretom protiv Njukasla ostao dominantan u Premijer ligi (VIDEO)

Jović igrao 12 minuta u drami Reala, Madriđani umalo prokockali 3:0 (VIDEO)

Oglasio se oficir za integritet FSS: Lalatoviću, dostavi dokaze o nameštanju!

Sa Marakane dele "šakom i kapom": Posle košarkaša Zvezde, i rukometaši dobili novac

Arena sport nastavlja da prati trendove, uskoro kreće e-sport kanal

Zašto napadač Vojvodine nije imao broj na dresu protiv Radničkog? (VIDEO)

Kapiten Bešiktaša želi da igra za reprezentaciju tzv. Kosova, menja čak i državljanstvo!

Novi sukob u Nišu: Napadač Radničkog se zaleteo na Kosanovića posle gola, nije hteo da se pozdravi!

Dan za debi poslednjih pojačanja Zvezde i Partizana!

Nenad Milovanović pred odlaskom iz mlade reprezentacije Srbije!

Pojavio se ceo snimak iz Niša: Pogledajte pretnje Lalatovića i kako je dobio crveni karton (VIDEO)

Pripreme mečeva protiv Mesijeve Barse su bile paklene: Murinjo opisao kako ga je Leo učinio boljim

Dva promašena penala, poništen gol zbog ofsajda i sumanut finiš meča Bilbaa i Majorke! (VIDEO)

Jedan gol ih koštao pet mesta i vrha: Lion kiksom u 91. minutu "potonuo" na tabeli

Majka je bila ljuta jer sam prihvatio ponudu Juventusa: Sari opisao kako je izneverio celu porodicu

Falkao ga odmah dao! Tigar ujeo protivnika na svom debiju u Galatasaraju (VIDEO)

Sinišine ćerke o ratničkom karakteru svog oca: Umesto mi njemu, on nama daje snagu

Karte za Inđiju na dva šaltera, u Zvezdi ne jenjava gužva zbog Lige šampiona

Ovoga mi krsta, svaku nameštenu utakmicu, sve ću reći! Lalatović je ove reči urlao u Nišu (VIDEO)

Sramota je, gubimo od onih koji se ne ophode kao sportisti: Kosan o Lalatoviću posle skandala u Nišu

Preokret Vojvodine na Čairu u senci novog skandala Lalatovića! (VIDEO)

Bura u Nišu: Lalatović isključen, pretio klanjem navijaču! (VIDEO)

Za Nejmara nema sreće u PSŽ-u: Navijači kreću u bojkot zbog ostanka Brazilca u klubu

Nije hteo Barsu i Juventus, samo reprezentaciju: Alveš zbog Brazila odbio dva velikana!

Savo pred nastavak Superlige: Taman posla da sam odustao od titule posle pet utakmica!

Srbi iz Holandije i Liga šampiona presudili: Van la Para otkrio kako je prelomio da dođe u Zvezdu