≫

Juve bi ovakvog igrača da proda: Magija Dibale i poruka za upravu šampiona (VIDEO)

Ne ide se Argentincu iz kluba

• 4

Paulo Dibala nije mogao da zamisli bolji način da pošalje poruku upravi koja želi da ga proda - postigao je gol za TV špice u pobedi Juventusa protiv Trsta u "generalci" pred start Serije A - 1:0.

Fantastično je Argentinac izigrao odbranu Triestine, jednim potezom izbacio direktnog čuvara, a onda, u maniru najvećih majstora, lobovao golmana domaćeg tima.

Svoju briljantnu sekvencu zaokružio je porukom za upravu: pokazivao je na svoje prezime na dresu, onda i udarao u grb, aludirajući samo na jedno: da mu je mesto u Juventusu.

Njegovu magiju s početka drugog poluvremena nije pokvarila ni činjenica da je u nastavku promašio penal, tačnije golman domaćeg tima Ofredi je pročitao njegov udarac sa "kreča".