≫

Kopenhagen pobegao od drame u nadoknadi, strašan meč Torina i Vulvsa (VIDEO)

Iznenađenje je težak poraz AEK-a kod kuće, a ni Spartak iz Moskve se nije proslavio

• 1
FK Crvena zvezda - FK Kopenhagen Foto: Marko Jovanović

Zahvaljujući golom u nadoknadi vremena, fudbaleri Kopenhagena su na neki način izbegli dramu protiv Rige u revanšu koji je na programu za sedam dana - 3:1 (1:1)!

Šampion Danske, koji je ispao od Crvene zvezde u 3. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, došao je do tog trećeg gola preko Daramija u 93. minutu.

Prethodno su Fišer u 18. i Sotiru iz penala u 62. bili precizni, dok je za goste strelac bio Kames u 41. minutu.

Još jedan rival koji je ispao od Zvezde  - Suduva - odigrala je 0:0 kod kuće protiv favorizovanog Ferencvaroša.

Malme i Fejenord su praktično završili posao pobedama od po 3:0, dok je AEK kod kuće izgubio od Trabzona rezultatom 3:1. Nenadn Krstičić je igrao poslednjih pola sata za domaćina.

Torino i Vulverhempton su odigrali derbi plej-ofa Lige Evrope, odnosno prvi od dva meča, a gostujući tim je slavio rezultatom 3:2.

Bremer je u 43. postigao autogol za vođstvo Vulvsa,d a bi Žota povisio na 2:0 u 59. minutu. Ipak, dva minuta kasnije De Silvestri je smanjio 2:1, ali je onda Himenez u 72. bio precizan za veliku radost Vukova.

Tračak nade Torinu doneo je Beloti golom iz penala u 89. minutu, d abi mu u 91. Rui patrisio odbranio opasan šut.

Srpski reprezentativac Saša Lukić igrao je za Bikove poslednjih pola sata.