Molde dao gol uz pomoć dve stative, Partizan izjednačio dva minuta kasnije (VIDEO)

Strelac za goste je bio Boli, dok je Suma poravnao rezultat nedugo zatim

• 0
FK Partizan - FK Molde Foto: Marko Jovanović

Iako su u prvom poluvremenu generalno ostavili bolji utisak, fudbaleri Partizana su u 43. primili gol od Moldea!

Strelac je bio Matis Boli uz pomoć dve stative, dok se Vladimir Stojković nije ni pomerio. Samo je pogledom ispratio loptu posle šuta momka koji je golom u Solunu protiv Arisa doveo Molde u plej-of.

Ipak, dva minuta kasnije crno-beli su izjednačili sjajnim golom Sejdube Sume u 45. za konačnih 1:1 na poluvremenu.