Bivši Zvezdin pik zagorčao život Čelsiju, ali su Plavci u goleadi iščupali prvu pobedu! (VIDEO)

Dva gola momka koji se obrukao u Superkupu Evrope!

• 0
Čelsi Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Čelsija pobedili su Norič sa 3:2, iako su dva puta domaćini uspevali da izjednače.

Abraham je dao prvi i treći gol za Čelsi, potvrdivši da je prebrodio sve uvrede i kritike navijača posle promašaja protiv Liverpula u Superkupu Evrope.

Mogao je Abraham da donese prvi pehar u Istanbulu i kao da mu sam kiks posle promašenog zicera nije bio dovoljan, navijači Čelsija su osuli drvlje i kamenje na njega, a on je odgovorio golovima.

Kantvel je izjednačio prvo na asistenciju Pukija, zatim je Maunt doneo novo vođstvo, da bi Puki, nekadašnji Zvezdin pik za transfer, izjednačio na 2:2 u 30. minutu.

Ipak, na pas Kovačića, Abraham je postavio konačan rezultat u 68. minutu, za prvu pobedu u sezoni, posle debakla od 0:4 sa Mančester junajtedom i 1:1 sa Lesterom.