Molde opet primio dva gola, dobar znak za Partizan pred revanš odluke!

Od Grenland osvojio bod na "Akeru"

• 11
MOLDE Foto: MN Press

Fudbaleri Moldea remizirali su u 19. kolu norveškog prvenstva, Od Grenland je uzeo bod na terenu lidera šampionata koga u četvrtak čeka najvažniji meč sezone - revanš plej-ofa za Ligu Evrope protiv Partizana

Rezultat na "Akeru" bio je 2:2, i to je već treći meč zaredom u kome Molde prima dva gola (Ranhajm, Partizan, Od), pa je na crno-belima da iskoriste očigledne defanzivne nedostatke u revanšu.

Junak gostiju bio je dvostruki strelac Torger Berven, pogodio je mrežu domaćeg tima u 24. i 69. minutu, za egal koji je Od održao na trećem mestu.

Za Molde strelac vodećeg gola bio je snažni napadač Džejms u 42. minutu, da bi Hestad u 54. doneo tada prednost, koja, ipak, nije ostala na snazi do kraja utakmice.

Rival Partizana i dalje je lider prvenstva, s tim da Bodo Glimt ima priliku da preotme čelnu poziciju, ukoliko upiše trijumf u meču koji je na programu u nedelju, protiv Valerenge.