Česi primili amaterski gol iz kornera i izgubili od tzv. Kosova (VIDEO)

Preokret u Prištini za prvo mesto u grupi za domaćina

• 39
Fudbalska reprezentacija tzv. Kosova Printskrin: sporttube.com

Pobedom nad Češkom, fudbalska reprezentacija tzv. Kosova napravila je veliko iznenađenje u grupi A, grupi u kojoj trenutno zauzimaju prvo mesto - 2:1 (1:1)!

Tzv. Kosovo ima osam bodova posle četiri utakmice, dok je Češka ostala na šest iz isto toliko mečeva. I Engleska ima šest, ali i dve utakmice manje.

Česi su u Prištini poveli golom Šika u 16. minutu, ali je već posle četiri minuta na semaforu stajalo 1:1. Gol za domaćina je postigao Muriki.

Konačan rezultat psotigao je Vojvoda u 67. minutu na asistenciju Beriše koji je na početku drugog dela ušao u igru. Bio je to amaterski primljen gol od strane Čeha koji su dozvolili da lopta iz kornera ide po zemlji u kaznenom prostoru.