Dva promašena penala, poništen gol zbog ofsajda i sumanut finiš meča Bilbaa i Majorke! (VIDEO)

Nije bilo lako Pablu Fuertesu

• 0

Čudan meč da bi se završio bez golova. A upravo 0:0 su odigrali Atletik Bilbao i Majorka u četvrtom kolu španske Primere.

Meč će ostati upmaćen po neverovatnoj ludnici u finišu. Majorka je u 81. minutu mogla i do pobede kada je Prats promašio prvi od dva penala na meču.

I Atletik je dobio priliku sa bele tačke da reši meč u svoju korist, posle igranja rukom fudbalera Majorke u drugom minutu sudijske nadokade.

Posle pregledanja VAR snimka, igrao se 96. minut kada je Artiz Aduriz promašio, tačnije Reina mu je odbranio.

Minut posle promašenog penala desila se još jedna situacija koja je zahtevala VAR, opet se odlučivalo o penalu, ali sudija Pablo Fuertes ovog puta odlučuje da jedanaesterca nema.

Majorka je u 99. minutu, već "debelo" u sudijskoj nadoknadi uspela da postigne gol vredan pobede, ali je poništen zbog ofsajda, pa je svima pripao po bod.

Bod je donekle odgovarao i jednima i drugima jer je Bilbao i dalje na visokom drugom mestu, a Majorka iznad zone ispadanja.