Jović igrao 12 minuta u drami Reala, Madriđani umalo prokockali 3:0 (VIDEO)

Levante se vratio u drugom poluvremenu i bio blizu remija

• 3
FK Real Madrid Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Reala uspeli su da pobede Levante rezultatom 3:2 (3:0) u okviru 4. kola španske Primere!

Dvostruki strelac za ''kraljevski klub'' bio je mKarim benzema, dok je treći gol postigao Kasemiro - sve u prvom poluvremenu!

Ipak, gosti su u nastavku preko Majorala u 49. i Melera u 75. uneli neizvesnost i dramu na Santjago Bernabeu.

Nekih 10-ak minuta u ovom meču igrao je i srpski napadač Luka Jović koji je u 83. ušao u igru umesto dvostrukog strelca Benzeme. Podsetimo, Francuz je od početka sezone dao četiri gola.

Debi je upisao i Eden Azar koji je odsustvovao zbog povrede i u ovom meču igrao od 60. minuta.