≫

Radonjić namestio gol i izazvao tuču: Dobio je šamar, Le Talek smirivao, tri isključenja! (VIDEO)

Kakav meč!

• 5
Nemanja Radonjić

Vrelo je bilo u okršaju Marsej - Monpelje, koji je završen sa 1:1!

Monpelje je vodio autogolom Sara od 17. minuta, a Nemanja Radonjić je šansu dobio u 67, kada je zamenio Sansona.

Malo kasnije, Radonjić je i poslao loptu u 16-erac za gol Žermena i 1:1, ali mu ovaj pas nije uračunat kao asistencija, jer se lopta odbila i potpuno promenila pravac pre pogotka.

U nastavku je i Škuletić dobio šansu u Monpeljeu, a bilo je varnica, zbog čega je Radonjić, iako izazivač, prošao nekažnjeno!

Naš reprezentativac je u duelu obostranog povlačenja sa Ferijem burno reagovao, pa udario protivničkog igrača.

Feri ga je prvo šokirano gledao, pa mu udario šamar, iako je bio svestan da sudija sve gleda.

Arbitar ipak prvo nije video Radonjićev potez, pa je Nišlija prošao nekažnjeno, a Feri je morao u svlačionicu.

Njegov šamar bio je okidač za veliku gužvu i udarce, a među pribranima je bio i Damijan le Talek, još jedan bivši igrač Zvezde. Akter je bio i Mihailo Ristić.

Pored toga, Kamara i Paje su takođe dobili crvene kartone zbog brutalne igre.