Inter samleo Sampdoriju za perfektnih šest od šest!

Neroazuri i dalje dominantni na startu šampionata

• 0
Aleksis Sančez Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Intera pobedili su Sampdoriju u gostima sa 3:1, u šestom kolu Serije A. Tim iz Milana je imao već dva gola prednosti na poluvremenu, strelci su bili Stefano Sensi i Aleksis Sančes, ali je već na samom početku drugog ostao sa igračem manje, jer je Sančes isključen zbog drugog žutog kartona.

Ipak, to ih nije mnogo poremetilo iako je Sampdorija već u 55. minutu smanjila zaostatak preko Jakuba Jankta. Inter izdržao i do kraja utakmice dao još jedan gol.

Strelac je bio Roberto Galjiardini u 61. minutu.

Inter je prvi sa maksimalnim učinkom, odnosno svih šest pobeda. Sampdorija sa tri zauzima poslednje mesto na tabeli italijanskog prvenstva.